Domaine Striffling - Morgon 2016

Na vinicích vinařství Domaine Striffling v samém srdci Beaujolais se pěstuje vinná réva již od 17.století a s respektem k přírodě jsou již několik let aplikovány zásady biodynamického zemědělství. Nechte se svést sametově temnou třešňovou barvou tohoto Gamay delikátní vůní čerstvého ovoce a koření. V chuti najdeme zralé třešně a červený rybíz - ideálně podpoří chuť tvrdých sýrů, grilovaného masa nebo zvěřiny.

Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
329 Kč / ks
Kategorie: VÍNA Z BEAUJOLAIS
REGION: Francie, Beaujolais
APELACE: AOC Morgon
ODRŮDA: 100% Gamay
ROČNÍK: 2016

BARVA:  Barva zralých třešní

AROMA:  Jemné aroma čerstvého ovoce, ležérní aroma koření

CHUŤ:  Chuť čerstvého hroznu a čerstvého ovoce, mírná chuť koření, kulaté tříslovin

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ:  Pěstováno dle zásad integrovaného zemědělství, ruční sklizeň, částečné odzrnění hroznů, fermentace a zrání v betonových nádobách s epoxidovým povrchem, malolaktické kvašení, klasická vinifikace, lehká filtrace, tradiční korková zátka

DOPORUČENÉ POKRMY:  Grilovaný entrecôte, zvěřina, tvrdé sýry

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ:  14°C-16°C

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA:  2016-2022

OBSAH ALKOHOLU:  12,5%

OBJEM LÁHVE:  0,75 l 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independants 
Domaine Striffling
Vinařství Domaine Striffling z vesnice Régnié Durette obhospodařuje vinice v srdci Beaujolais již od roku 1678. Dnes jim patří 14 ha v apelacích Régnié a Beaujolais Village. Vinařství aplikuje metody biologického a biodynamického zemědělství - používá pouze povolené prostředky ochrany na bázi síry a mědi, žádné insekticidy, k práci na vinici využívá lunárního kalendáře známého z biodynamického hospodaření - a k tomu nepotřebuje žádné certifikáty. Také ve sklepě se maximálně dodržuje biodynamický přístup, s maximání péčí a respektem k výslednému produktu. Tradiční dlouhá macerace dávají jejich vínům nezaměnitelný charakter. 
Kontaktní informace:
Adresa:
La Ronze - 94 Chemin des Lilas, 69430 Régnié Durette, France
Email: contact@domainestriffling.fr
Web: http://www.domainestriffling.fr