Neohodnoceno

Château le Prieur - Vignobles Garzaro Cuvée passion, Bordeaux Rouge 2016

Aromatické, bohaté a plné Bordeaux pro každou příležitost, k uzeninám, jednoduchým pokrmům z bílého a tmavého masa

Jílovito-vápenité půdy mezi řekami Garonne a Dordogne a důraz na zachování tradičních výrobních postupů dávají vínům z Vignobles Garzaro intenzitu, bohaté výrazné odrůdové aroma a plné bohaté tělo. Toto cuvée bylo vyrobeno s použitím inertních technologií a díky nim si zachovává svou aromatickou ovocnost třešní a červeného ovoce, plné a strukturované tělo a dlouhý intenzivní závěr. Vhodné víno pokrmy z tmavého i světlého masa, uzeninám nebo studeným předkrmům.

Položka byla vyprodána…
do 4 týdnů
259 Kč / ks 214 Kč bez DPH
Kategorie: Internetový obchod s vínem
REGION: Francie, Bordeaux
APELACE: AOC Bordeaux
ODRŮDA: 80% Cabernet franc, 10% Cabernet Sauvignon, 10% Merlot
ROČNÍK: 2016
Položka byla vyprodána…
789 chateau le prieur vignobles garzaro cuvee passion bordeaux rouge 2016
Novinka Tip

BARVA:  Intensivní rubínová barva s odlesky granátu

AROMA:  Aromatické, čerstvá vůně třešní, aroma červeného ovoce

CHUŤ:  Aromatická, plná a bohatá, kulatá chuť červeného ovoce, jemné, zralé, kulaté tříslovinky, strukturované tělo, dobrá intenzita a dlouhý závěr.

ZPŮSOB ZPRACOVÁNÍ:  Pěstováno dle zásad integrovaného zemědělství, mechanizovaná sklizeň, úplné odrznění, fermentace a zrání v nerezových nádržích s termoregulací, malolaktické kvašení, klasická vinifikace, scelování

DOPORUČENÉ POKRMY:  Studené předkrmy, uzeniny, šunka, zapečená masa, pokrmy z tmavých mas, světlá masa

TEPLOTA SERVÍROVÁNÍ:  17° - 19°

DOPORUČENÁ SPOTŘEBA:  2014-2017

OBSAH ALKOHOLU:  13%

OBJEM LÁHVE:  0,75

 

 logo vignerons independants pro eshopfontbaude20190123064151.814-3712102457 (kopie)

Vignobles Garzaro

Château Le Prieur je ve vlastnictví rodiny Garzaro už od roku 1912. Rozprostírá se podél nízkých vrcholků na jilovito-vápenitých půdách ve vesnici Baron, nedaleko Bordeaux, v oblasti Entre-Deux-Mers, tj. mezi řekami Garonne a Dordogne. Rodinný podnik Pierra-Etienna, Jean-Davida a Silvaina Garzaro hospodaří již čtyři generace na 80 hektarech, z toho 10 ha je umístěno v nejprestižnějších apelacích této oblasti: Pomerol, Saint Emilion Grand Cru a Saint Emilion. Vyrábějí červená vína, která vznikají pečlivým a harmonickým scelováním ušlechtilých odrůd oblasti Bordeaux: Merlot, Cabernet Franc a Cabernet Sauvignon, s velkým důrazem na zachování tradičních výrobních postupů. Bílá vína jsou šarmantní, ovocitá a jemná, vyráběná z odrůd Sauvignon, Sémillon a Muscadelle. Všechna naše vína jsou výjimečné kvality a pravidelně se umísťují na různých národních i mezinárodních soutěžích a jsou vybírány do specializovaných průvodců. 

Kontaktní informace:
Adresa:
Chateau Le Prieur, 33750 Baron, France
Email: contact@vignoblesgarzaro.com
Web: http://www.vignoblesgarzaro.com