BUBLINKOVÁ MÁNIE BEZ HRANIC

Degustační balíček 4 francouzských šumivých vín

Francouzské Crémanty jsou velmi oblíbené - nabízejí velmi kvalitní a cenově dostupnou alternativu k šampaňskému, neboť se vyrábějí stejným způsobem jako jejich slavní sousedé z Champagne - tzv. tradiční metodou druhotného kvašení v láhvi. Znamená to, že bublinky Crémantu vznikly díky kvasinkám, uzavřeným do láhve a poté, co dokončily svoji náročnou práci, byly setřeseny do hrdla a odstřeleny stejně, jako u šampaňského.  

Obsah balíčku:

1x   Domaine des Coutures Crémant de Loire, Blanc: Svěží a elegantní Crémant z Loiry vyrobený z odrůdy Chenin Blanc s chutí a vůní bílého ovoce a mandlí, vhodný k ovocným nebo čokoládovým moučníkům.
 
1x   Famille Lebas - Perles du Soleil, Blanc - další Crémant z údolí Loiry, vyrobený mimo apelační pravidla z odrůdy Muscadet s okouzlující svěží vůní ovoce, hrušek a jemných kvasničných kalů, výborně se hodí k dezertům.
 
1x  Domaine Striffling Crémant de Bourgogne, Blanc: skvost mezi Crémanty představují tyto burgundské bublinky, vyrobené ze 100% Chardonnay s delikátní ovocnou a minerální chutí, vhodné pro slavnostní příležitosti.
 
1x  Domaine Anstotz - Crémant d'Alsace, Blanc: alsaský Crémant se v posledních letech stává módní záležitostí - tento byl vyroben ze směsi Pinotu Blanc, Rieslingu a Pinotu Gris a nabízí dokonalou harmonii ovocných chutí a jemných bublinek.

 

Můžeme doručit do:
28.1.2021
do 3 dnů
1 199 Kč / ks 991 Kč bez DPH
sumiva vina z francie vyhodne
GARANCE NEJLEPŠÍ CENY NA TRHU

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: