Mourvèdre z Languedocu & Květina ve tvaru srdíčka

Skvělý dárek pro zvídavé vínomilky: hluboké cuvée ze 70% Mourvèdre, která dává vínu temnou barvu, strukturované tělo a pořádnou porci tříslovin a 30% něžného ovocného Carignanu, který přináší šťavnaté tóny zralých černých bobulí z BIO vinařství Clos de Nines. Ve vůni najdete zemité tóny podhoubí, žampiónů nebo sušeného masa, spojené s ovocným aroma černých třešní, višní a černého pepře. V chuti je robustní, bohaté, plné sametových tříslovin a chutí borůvek, fíků, kakaa a listů černého bezu. Dodáváme papírové krabici v přírodním designu společně s originální květinou ve tvaru srdíčka, která nikdy neuvadne!

SADA OBSAHUJE:

  • 1x Květina z červených pěnových růžiček s ozdobami, v plastovém květináči, výška cca 18 cm
  • 1x Papírová krabice v přírodním designu  

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

  • Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Skladem - doručení do 2 dnů
699 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Červené
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
Apelace: AOC Vin de Pays Colline de la Moure
Odrůda: 70% Mourvèdre, 30% Carignan
Ročník: 2019
Žhavé spojení animální živé odrůdy Mourvèdre, která dává vínu temnou barvu, strukturované tělo a pořádnou porci tříslovin a něžného ovocného Carignanu, který přináší šťavnaté tóny zralých černých bobulí z BIO vinařství Clos de Nines. Ve vůni najdete zemité tóny podhoubí, žampiónů nebo sušeného masa, spojené s ovocným aroma černých třešní, višní a černého pepře. V chuti je robustní, bohaté, plné sametových tříslovin a chutí borůvek, fíků, kakaa a listů černého bezu. Závěr je dlouhý s višňovou, čokoládovou dochutí s příjemnými peprnými tóny. Těžké, kořenité víno je ideálním společníkem ke grilovaným steakům, grilované zelenině, výrazným úpravám hovězích nebo drůbežích mas, zvěřiny nebo k čokoládovým dezertům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: