Ročníkové Chardonnay & degustační skleničky

Noblesní šampaňské, vyrobené ze 100% Chardonnay ročníku 2011, připomíná sladké pekařské dobroty - croissanty sypané mandlemi, v chuti je pak velmi elegantní a bohaté, s příchutí citrónové kůry. Léta, strávená zráním v temných sklepech vinařství mu dodala na komplexitě a výjimečnosti. Dodáváme společně s párem skleniček s nápisem "Champagne". Exkluzivní dárek pro znalce šumivých vín.

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 180 ml s nápisem "Champagne", výška 23,5 cm
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
20.4.2021
do 3 dnů
1 299 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
REGION: Francie, Champagne
APELACE: AOC Champagne
ODRŮDA: 100% Chardonnay
ROČNÍK: 2011
Vůně tohoto delikátního šampaňského, vyrobeného ze 100% Chardonnay ročníku 2011, připomíná sladké pekařské dobroty - croissanty sypané mandlemi, v chuti je pak velmi elegantní a bohaté, s příchutí citrónové kůry. Léta, strávená zráním v temných sklepech vinařství mu dodala na komplexitě, noblese a výjimečnosti. Víno pro opravdové znalce šumivých vín.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants 

 
Champagne A.Viot&Fils
 
Vinařství Champagne A.Viot&Fils je situováno v Colombé la Fosse v srdci nejjižnějšího šampaňského regionu Côte de Bar. Na svých 8 ha vinic, kde hospodaří již od roku 1921, najdete tradiční šampaňské odrůdy Pinot Noir, Chardonnay a Pinot Meunier. Pan Viot vyrábí  svá vína z vlastních hroznů podle časem ověřených rodinných tradic. Jeho sklep je vybaven moderním lisem, nerezovými nádržemi s termoregulací s kapacitou více než 1000 l a vlastní lahvovací linkou a degoržovacím zařízením. Podzemní sklepy, kde je uloženo na 300 000 lahví k pomalému stárnutí, jsou výborně izolovány a vylučují tak jakýkoliv teplotní šok pro ukladněné víno. Lahve v něm zrají od 3 do 10 let, v závislosti na typu cuvée a svůj život konční na vašich stolech, aby vám udělaly radost, třeba jako aperitiv.
 
Kontaktní informace:
Adresa:
67 Grande Rue, 10200 Colombé la Fosse, France
Email: champagneviot@wanadoo.fr
Web: https://a-viot-et-fils.plugwine.com