Trio přírodních vín z Alsaska

Opravdová lahůdka pro milovníky přírodních vín! Trio tradičních alsaských odrůd pod značkou NATURE ve své ryzí podobě - vína byla vyrobena podle původních vinařských postupů pomocí přírodních kvasinek, bez přidaného SO2 a bez chemických přísad. V kazetě najdete oblíbený Sylvaner s výraznou vůní čerstvé chlebové střídky a něžnou květinovou vůní pampelišek, černého bezu a broskví, kterému sekunduje tradiční jemně perlivý Riesling s komplexním aroma květů černého bezu, broskví, pomela a červených grapefruitů. Trojici doplňuje rustikální Pinot Gris z biodynamického vinařství Domaine Bechtold s intenzivním aroma jahod, malin a granátových jablek a jemnými tóny fialek, vanilky a karamelu. Originální dárek pro zvídavé milovníky vín. Dodáváme v dřevěném boxu na 3 láhve.

SADA OBSAHUJE:

Skladem - doručení do 2 dnů
1 199 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÉ VÍNO V DÁRKOVÝCH OBALECH
JAKO DÁREK: Kazety vín
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
Apelace: AOC Alsace

Domaine Anstotz et Fils - Sylvaner Nature 2019 

Přírodní alsaský Sylvaner vyrobený podle původních vinařských receptur s použitím přírodních kvasinek, bez přidaného SO2 a bez jakýchkoliv chemických přísad - to je opravdový terroir Alsaska v kombinaci s ryzím výrazem odrůdy Sylvaner. Víno má něžnou květinovou vůni pampelišek, černého bezu, broskví a chlebové střídky a svěží ovocnou chuť broskví, žlutých jablek a pomela. Chcete-li ochutnat opravdovou, autentickou chuť alsaského sylvánského, pak toto víno je ta nejlepší volba.

Domaine Bechtold - Pinot Gris Nature, 2018

Elegantní šťavnaté rustikální rosé z biodynamického vinařství pana Bechtolda v alsaském Kirchheimu bylo vyrobeno jemnou macerací Pinotu Gris za pomoci přírodních kvasinek bez přidaného oxidu siřičitého. Výrazné, intenzivní, strukturované víno s vůní jahod, granátového jablka a fialek a chutí malin, červených jablek a zralých višní. Víno zrálo v barikových sudech, které mu dodaly plnost a příjemné aroma vanilky a karamelu. Nejlépe si jej vychutnáme jako aperitiv, popř. se zeleninovými saláty.

 

Domaine Anstotz et Fils - Riesling Nature 2019 

Přírodní alsaský Riesling vyrobený podle původních vinařských receptur s použitím přírodních kvasinek, bez přidaného SO2 a bez jakýchkoliv chemických přísad - to je opravdový terroir Alsaska v kombinaci s ryzím výrazem odrůdy Riesling. Víno má komplexní aroma květů černého bezu, broskví a čerstvého chleba a příjemnou svěží chuť pomela a červených grapefruitů s velmi delikátním perlením. Chcete-li ochutnat opravdovou, autentickou chuť alsaského Rieslingu, pak toto víno je ta nejlepší volba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: