Beaujolais & Duo delikates

Tradiční odrůdou vinařské oblasti Beaujolais je Gamay s delikátní vůní čerstvého ovoce a koření s chutí zralých třešní a červeného rybízu - nabízíme k farmářské terině s uzenou slaninou a cibulkami a chuťově výrazné terině z kachního masa se smrži. Podáváme ideálně s čerstvým venkovským chlebem.

SADA OBSAHUJE:

1x Terrine du Chef au Lardons Fumés & Oignons - Farmářská terina s uzenou slaninou a cibulkami
1x Terrine de Canard aux Morilles - Kachní terina se smrži
1x Papírová krabice v přírodním stylu, doplněná dřevitou vlnou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
22.4.2021
do 3 dnů
679 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Beaujolais
APELACE: AOC Morgon
 
Na vinicích vinařství Domaine Striffling v samém srdci Beaujolais se pěstuje vinná réva již od 17.století a s respektem k přírodě jsou již několik let aplikovány zásady biodynamického zemědělství. Nechte se svést sametově temnou třešňovou barvou tohoto Gamay a delikátní vůní čerstvého ovoce a koření. V chuti najdeme zralé třešně a červený rybíz - ideálně podpoří chuť tvrdých sýrů, grilovaného masa nebo zvěřiny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
logo-vignerons-independants 
Domaine Striffling
Vinařství Domaine Striffling z vesnice Régnié Durette obhospodařuje vinice v srdci Beaujolais již od roku 1678. Dnes jim patří 14 ha v apelacích Régnié a Beaujolais Village. Vinařství aplikuje metody biologického a biodynamického zemědělství - používá pouze povolené prostředky ochrany na bázi síry a mědi, žádné insekticidy, k práci na vinici využívá lunárního kalendáře známého z biodynamického hospodaření - a k tomu nepotřebuje žádné certifikáty. Také ve sklepě se maximálně dodržuje biodynamický přístup, s maximání péčí a respektem k výslednému produktu. Tradiční dlouhá macerace dávají jejich vínům nezaměnitelný charakter. 
Kontaktní informace:
Adresa:
La Ronze - 94 Chemin des Lilas, 69430 Régnié Durette, France
Email: contact@domainestriffling.fr
Web: http://www.domainestriffling.fr