Květinové bílé Bordeaux s delikatesami

Atraktivní aromatické cuvée z Bordeaux bylo vyrobeno scelením odrůd Sauvignon BlancSémillon. Má slámovou barvu, přitažlivou květinovou vůni a chuť zralých broskví, meruněk a červených jablek. Nabízíme v dárkovém balení společně s grilovanými cuketkami s medem a kozím sýrem a pochoutkou z konfitovaných cibulek - vhodné k namazání na toast nebo pro dochucení nejrůznějších pokrmů. 

SADA OBSAHUJE:

1x Courgettes Grillées au Chèvre et Miel - Grilované cuketky na medu s kozím sýrem
1x Confit d'Oignon - Pochoutka z konfitované cibule
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
479 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ SADY VÍN PRO GURMÁNY
JAKO DÁREK: S delikatesami
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Entre-Deux-Mers

Château Vignol - Bordeaux, Entre-des-Mers Blanc 2019

Vinařství Château Vignol vlastní vinice ve vyhlášených oblastech Bordeaux a pěstuje tradiční odrůdy regionu - také toto atraktivní aromatické cuvée bylo vyrobeno scelením odrůd Sauvignon BlancSémillon. Má slámovou barvu, velmi přitažlivou květinovou vůni a chuť zralých broskví, meruněk a červených jablek. Závěr je středně dlouhý, s ovocnou dochutí sladkého citrónu. Skvělé víno pro každou příležitost, vhodné k lehkým zeleninovým pokrmům, salátům, pokrmům z ryb nebo sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: