Sada 2 bílých vín z Alsaska

Pro vyznavače suchých bílých vín máme výběr 2 tradičních odrůd z Alsaska. Lahodný Riesling s vůní bezového květu  s mineralitou v závěru a ovocný Sylvaner, který nabízí směsici citrusového ovoce a lučního kvítí. Dodáváme v dřevěné kazetě se skleněným průhledem.
 
Sada obsahuje:
Můžeme doručit do:
1.2.2021
769 Kč / ks 636 Kč bez DPH
Kategorie: OSTATNÍ DÁRKOVÁ VÍNA
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace
 
 
Dokonalá harmonie květinových, ovocných a minerální tónů v tradičním alsaském rieslingu 
Suchý alsaský Riesling nabízí dokonalou harmonii květinových vůní hlohu a černého bezu s ovocnými tóny citrusů, žlutých jablek a nektarinek a jemným dotykem minerálů - nabízí vše, co očekáváte od typického alsaského rieslingu. Skvěle se hodí k pokrmům z ryb, kohoutku na víně nebo k tradičnímu zelí s klobásou.
 
Příjemně svěží alsaské sylvánské s vůní lipového květu a limetky a chutí citrusů a hořkých mandlí 
Alsaské sylvánské z jednoho z nejlepších družstevních sklepů v Alsasku Cave de Pfaffenheim nabízí vyváženou chuť i vůni citrusového ovoce, lipového květu a hořkých mandlí a skvěle doprovodí každodenní obědy a večeře. Jednoduché, avšak velmi příjemně pitelné víno pro každou příležitost. Vhodné k pokrmům z ryb, plodům moře, uzeninám nebo jednoduchým pokrmům z nich. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-pfaffCave de Pfaffenheim

La Cave des Vignerons de Pfaffenheim

Myšlenka založení společného vinařského podniku se v Alsasku začala prosazovat již na počátku minulého století - a  v městečku Pfaffenheim vedla k založení družstva, sdružujícího prvních 50 vinařů a vybudování družstevního sklepa v roce 1957. Od té doby se rozloha obdělávaných vinic  zvýšila až na nynějších 313 ha. Dnes toto družstvo patří mezi největší v Alsasku a sbírá jedno ocenění za druhým na světových soutěžích v Evropě a v USA. 

Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Chai, 68250 Pfaffenheim, France
Email: cave@pfaffenheim.cz
Web: http://www.pfaffenheim.com