Burgundské Chardonnay 1er Cru & Duo delikates

Šarmantní Chardonnay z nejlepších burgundských vinic v apelaci Montagny 1er Cru s atraktivní vůní rozpuštěného másla a grilovaných mandlí, které zrálo v barikových sudech. Sadu doplní duo tradičních paštik z kachního masa - s kachními játry a hříbky a se švestkami a armagnakem. Podáváme teplé nebo studené, s křupavou bagetkou nebo toastem. 

SADA OBSAHUJE:

1x Canard aux Pruneaux et au l'Armagnac - Kachní paštika se švestkami a s armagnakem
1x Fondant au Foie de Canard et aux Cépes - Delikátní paštika s kachními játry a hříbky
1x Papírová krabice v přírodním stylu s dřevitou vlnou 

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Můžeme doručit do:
28.1.2021
do 3 dnů
869 Kč / ks 718 Kč bez DPH
Kategorie: DÁRKOVÉ SETY PRO GURMÁNY
REGION: Francie, Bourgogne
APELACE: AOC Montagny 1er cru
 
Aromatické, intenzivní aroma šarmantního Chardonnay pochází z nejlepších vinic vinařství v apelaci Montagny 1er Cru v Côte Chalonnaise. Víno má atraktivní vůni rozpuštěného másla a grilovaných mandlí, s příjemně zakomponovaným buketem koření, tabáku a toastu. Má plné tělo a velmi dlouhý mandlový závěr. Doporučujeme k plodům moře, pokrmům z ryb se smetanovými omáčkami, drůbeži, kachně, zeleninovým pokrmům nebo sýrům.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants

Domaine de la Tour

Historie vinařství Domaine de la Tour se začíná psát v roce 1950, kdy rodina Joblot zakoupila první vinice v burgundské apelaci. Nyní vinařství hospodaří na 30 ha v oblasti Côte Challonaise a Côte de Beaune, z toho 3 ha jsou zařazeny jako Premier Cru. Většina vinic je orientována na jihovýchod, převažující půdy jsou jílovito-vápenité, přičemž jíl získává různé zbarvení. Některé z parcel leží v místech, kde mniši v minulosti pěstovali vína pro slavné l’Abbaye de Cluny. V nabídce vinařství najdete Pinot Noir ze slavné apelace Mercurey nebo typicky burgudské odrůdy Chardonnay a Aligoté.

Kontaktní informace:
Adresa: La Tour, 71390 Saint-Vallerin, France
Email: joblot.fabrice@orange.fr
Web: http://www.joblot-domainedelatour.com