Polosladký Gewurztraminer & Souprava "Makronky"

Lahodné polosladké víno z Alsaska, vyrobené z jedné z nejaromatičtějších odrůd - Gewurztramineru s okouzlující vůní růží, exotického liči, banánů a marakuji a chutí sladkého manga a medu z BIO vinařství pana Anstotze nedaleko Strasbourgu. Nabízíme v dárkovém balení společně s autorskou soupravou šperků "Malinové makronky" - náušnicemi a přívěskem z polymerové hmoty a z bižuterního kovu. Originální dárek pro něžná pohlaví.

SADA OBSAHUJE:

2x Náušnice s malinovými makronkami, průměr 1,3 cm
1x Náhrdelník s makronkou, průměr 1,6 cm, délka řetízku 48 cm
1x Papírovová krabice v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
659 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN A ŠPERKŮ PRO DÁMY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Bílé
? OBSAH CUKRU: Sladké
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Alsace
Odrůda: 100% Gewurztraminer
Ročník: 2018

Domaine Anstotz - Gewurztraminer d'Alsace 2019

Oblíbený polosladký alsaský Gewurztraminer z BIO vinařství s okouzlující vůní růží a exotického ovoce - liči, banánů, ananasu a marakuji. V chuti najdeme sladké mango, zralá jablka a med. Závěr je středně dlouhý s příjemnými kořenitými tóny. Víno bylo vyrobeno z ručně sbíraných hroznů a je určeno pro milovníky sladkých vín s výraznou komplexní chutí avůní. Výborně doprovodí ovocné nebo čokoládové dezerty nebo thajskou kuchyni.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: