Ušlechtilé šampaňské 1er Cru & Souprava "Cardinal Richelieu"

Všechny vinice vinařství Pâques et Fils jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto cuvée bylo vyrobeno z 50% Chardonnay a 50% Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2014. Vyrovnané, aromatické, strukturované, s výbornou dochutí - ideální vstupenka do světa šampaňských vín! Nabízíme v dárkovém balení se soupravou "Cardinal Richelieu" - s elegantními kulatými manžetovými knoflíčky a se sponou na kravatu se součástkami ze starých hodinek, vše podbarvené červenou barvou a zalité vysoce tvrdou křišťálovou pryskyřicí. Luxusní dárek pro muže každého věku.

SADA OBSAHUJE:

2x Kulatý manžetový knoflíček - červený + platinová barva, průměr 16 mm
1x Spona na kravatu s hodinkovými součástkami - červená + platinová barva, průměr 16 mm, délka 54 mm 
1x Papírová krabička v přírodním stylu

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 999 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ KAZETY VÍN PRO PÁNY
JAKO DÁREK: Šperky a květiny
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
? TYP BALENÍ: Jako dárek
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 50% Chardonnay, 50% Pinot Noir
Ročník: směs ročníků
Vinice vinařství Pâques et Fils najdeme v neprestižnějším šampaňském regionu Montagne de Reims, všechny vinice jsou klasifikovány jako Premier Cru a patří tak k 8% nejlepších šampaňských vinic - vznikají zde jedinečná vína, ve kterých se zrcadlí opravdový terroir oblasti Champagne. Toto cuvée bylo vyrobeno z 50% Chardonnay a 50% Pinotu Noir z výjimečného ročníku 2014. Vyrovnané, aromatické, strukturované s výbornou dochutí - ideální vstupenka do světa šampaňských vín!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: