Výhodné dárkové balení - minerální Riesling z Alsaska

Minerální alsaský Riesling s vůní hohu, bílých broskví a čerstvého chřestu v dárkovém balení za výhodnou cenu. Vhodný dárek pro objevovatele nových vinařských horizontů.

Dodáváme přírodní dárkové krabičce, včetně stuhy a celofánového obalu. 

Sada obsahuje:
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
289 Kč / ks
Kategorie: FRANCOUZSKÁ VÍNA V DÁRKOVÉM BALENÍ
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace
Položka byla vyprodána…

Domaine Paul Fahrer - Riesling, Les Aubépines, 2017

Pokud hledáte typický alsaský Riesling, pak "Les Aubépines" z malého vinařství pana Fahrera je jednoznačná volba. Hrozny byly vypěstovány na žulových půdách nedaleko Haut Koenigsbourgu a v jeho chuti se snoubí výrazná mineralita s příjemně ovocnou chutí bílých broskví a žlutých citrónů a květinovým aroma hlohu - tj "Les Aubépines". Výborně se hodí k rybám nebo také k vepřovému se zelím.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independants20190212124720.200-3897297537

Domaine Paul Fahrer
 
Rodinné vinařství pana Paula Fahrera najdeme na úpatí monumentální dominanty Alsaska - hradu Haut Koenigsbourg. Vinařství obhospodařuje celkem 6,5 ha vinic v okolí tohoto středověkého skvostu nedaleko vesnice Orschwiller. 
V roce 2009 převzal otěže vinařství mladý Jean-Yves Fahrer, který postupně získával své enologické zkušenosti ve vinařstvích v Kalifornii, Chile a samozřejmě také ve Francii. Základním principem vinařství je maximální respekt - k přírodě, k révě vinné a jejím hroznům a vyráběnému vínu. Z tohoto důvodu ve vínech pana Fahrera nenajdeme  každoroční "standard", nýbrž vždy to nejlepší, co je možné vyrobit z každého ročníku tak, aby se ve vínech co nejvíce odrážel daný ročník. 
 
Kontaktní informace:
Adresa:
Paul Fahrer, 3 Place De la Mairie, 67600 Orschwiller, France 
Email: vins@paulfahrer.fr
Web: http://paulfahrer.fr