Dárkové balení - suchý Riesling z Alsaska

Dokonalá harmonie květinových, ovocných a minerální tónů v tradičním alsaském rieslingu ze srdce alsaských vinic z jednoho z nejlepších  družstevních vinařsví ve Pfaffenheimu.  Ideální dárek pro milovníky suchých bílých vín a znalce Rieslingů za bezkonkurenční cenu.

 
Sada obsahuje:
1x Papírová krabička v přírodním stylu
Můžeme doručit do:
22.1.2021
290 Kč / ks 240 Kč bez DPH
Kategorie: OSTATNÍ DÁRKOVÁ VÍNA
REGION: Francie, Alsace
APELACE: AOC Alsace

1x La Cave des Vignerons de Pfaffenheim - Riesling Tradition 2018

Suchý alsaský Riesling nabízí dokonalou harmonii květinových vůní kosatců, sedmikrásek a černého bezu s ovocnými tóny citrusů, žlutých jablek a nektarinek a jemným dotykem minerálů - nabízí vše, co očekáváte od typického alsaského rieslingu. Skvěle se hodí k pokrmům z ryb, kohoutku na víně nebo k tradičnímu zelí s klobásou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

logo-vignerons-independantslogo-pfaffCave de Pfaffenheim

La Cave des Vignerons de Pfaffenheim

Myšlenka založení společného vinařského podniku se v Alsasku začala prosazovat již na počátku minulého století - a  v městečku Pfaffenheim vedla k založení družstva, sdružujícího prvních 50 vinařů a vybudování družstevního sklepa v roce 1957. Od té doby se rozloha obdělávaných vinic  zvýšila až na nynějších 313 ha. Dnes toto družstvo patří mezi největší v Alsasku a sbírá jedno ocenění za druhým na světových soutěžích v Evropě a v USA. 

Kontaktní informace:
Adresa:
5 Rue du Chai, 68250 Pfaffenheim, France
Email: cave@pfaffenheim.cz
Web: http://www.pfaffenheim.com