Luxusní kazeta "Šampaňské rosé & 2 degustační skleničky"

Delikátní, ženské, svůdné šampaňské rosé z BIO vinařství Champagne Moreau s atraktivní vůní růží, broskví a třešní bylo vyrobeno z 20% Chardonnay a 80% Pinotu Noir. Toto šampaňské získalo zlatou medaili v soutěží vín "Feminalise", hodnocených pouze něžným pohlavím!Dodáváme v sadě se 2 křišťálovými skleničkami s dekorem révy a nápisem "Champagne" v luxusní dárkové kazetě. Exkluzivní dárek pro dámy!

SADA OBSAHUJE:

2x Degustační sklenička 180 ml s nápisem "Champagne", výška 22,5 cm
1x Papírová krabice červená s bílou dekorační látkou

NÁŠ DÁREK PRO VÁS: 

Dárkovou kazetu Vám za symbolickou 1 Kč zabalíme do dekorativního celofánu s atlasovou stuhou! Stačí si vybrat dekor a barvu podle vlastního přání!
Skladem - doručení do 2 dnů
1 299 Kč / ks
Kategorie: DÁRKOVÉ VÍNO S DEGUSTAČNÍMI SKLENIČKAMI
JAKO DÁREK: Se skleničkami
BARVA & DRUH: Šumivé
? OBSAH CUKRU: Suché
? VINIFIKACE: Inertní technologie
Apelace: AOC Champagne
Odrůda: 20% Chardonnay, 80% Pinot noir
Ročník: směs ročníků
 
Živé, svěží růžové šampaňské z BIO vinařství pana Daniela Moreau v údolí řeky Marny. Delikátní, ženské, svůdné rosé bylo vyrobeno z 20% Chardonnay a 80% Pinotu Noir. Ve vůni najdeme maliny, nektarinky, jahody se smetanou, vanilkové croissanty, banány a liči, v chuti převládá výrazné perlení, chuť jahod, malin, červeného grapefruitu a fialek. Dochuť je středně dlouhá, jahodová, velmi příjemná. Toto šampaňské získalo zlatou medaili v soutěží vín "Feminalise", hodnocených pouze něžným pohlavím! Nechte se zlákat...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: